VİZYONUMUZ

Vizyonumuz:
Üst düzey mali ve finansal konulardaki deneyimlerimizi kullanarak muhasebe, denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri ile müşterilerimize katma değer sağlamak; Uzman kadromuz ile pratik çözümler üretmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak düşünce, deneyim ve önerilerimizi paylaşmak
Misyonumuz:
Tüm sektörlere yönelik geniş kapsamlı ve uluslararası standartlarda sunduğumuz hizmet kalitesiyle müşterilerimizin öncelikli tercihi olmaktır.

HAKKIMIZDA

ŞİRKET PROFİLİ:
1994 yılında Gültekin Bekâr ve Hüseyin Turan tarafından oluşturulan Mali Müşavirlik ortaklığı, 2004 yılında kurulan KURUMSAL DENETİM A.Ş. bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Bugün yaklaşık 20 kişilik uzman ekibiyle muhasebe, denetim, mali müşavirlik, vergi ve danışmanlık, Yeminli Mali Müşavirlik ve Hukuk Müşavirliği alanlarında ulusal ve uluslararası firmalara hizmet veren önemli bir kuruluş haline gelmiştir.
 
Vizyonumuz:
Üstdüzey mali ve finansal konulardaki deneyimlerimizi kullanarak muhasebe, denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri ile müşterilerimize katma değer sağlamak; Uzman kadromuz ile pratik çözümler üretmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak düşünce, deneyim ve önerilerimizi paylaşmak

Misyonumuz:
Tüm sektörlere yönelik geniş kapsamlı ve uluslararası standartlarda sunduğumuz hizmet kalitesiyle müşterilerimizin öncelikli tercihi olmaktır.

 
ORTAKLARIMIZ:
 
Gültekin Bekâr
• 1978 Marmara Üniversitesi İktisat-Maliye
• 1980 Finansal Danışmanlık
• 1993-1997 Mali Müşavirler Serbest Muhasebeciler Derneği Genel Başkanlığı
• 1995 İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi
• 1995 Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi
 
 
 
Hüseyin Turan
• 1992 Anadolu Üniversitesi
• 1992 Mali Müşavir
• İngilizce & SPK Bağımsız Denetim Lisansı
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


KURUMSAL SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.

Adres : Levent Mah. Lale Sok. No:20 Levent - Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon : (0212) 324 51 90  /  Faks : (0212) 324 51 80
Web : info@kurumsaldenetim.com.tr